Skip to main content

Kontakt Os

Bagger-Nielsen ApS
Svalehøjvej 10,
3650 Ølstykke

Email: info@bagger-nielsen.dk
Tlf: +45 70 20 76 33

CVR: 28689217

​Du kan sende en e-mail til os, ringe til os eller udfylde kontaktformularen nedenunder, og så vil vi ringe dig op hurtigst muligt.





Medarbejdere

Rikke_300x250

Rikke Bagger-Nielsen
Direktør / Ejer

Email:
rikke@bagger-nielsen.dk

Rasmus_300x250

Rasmus Pedersen
Salgschef

Email:
rasmus@bagger-nielsen.dk

Ole_300x250_v2

Ole Bendix
Teknisk salg

Email:
ole@bagger-nielsen.dk

Erik_300x250

Erik Truelsen
Teknisk salg

Email:
erik@bagger-nielsen.dk

Thomas_900x800

Thomas Houmann
Teknisk salg (Robot) / Marketing

Email:
thomas@bagger-nielsen.dk

Flemming_300x250

Flemming Iversen
Lager

Email:
flemming@bagger-nielsen.dk

Hanne_300x250_v2

Hanne Bagger-Nielsen
Bogholderi / Ejer

Email:
hanne@bagger-nielsen.dk

Scroll Up