Skip to main content

Kontakt os

Bagger-Nielsen ApS
Svalehøjvej 10,
3650 Ølstykke

Email: info@bagger-nielsen.dk
Tlf: +45 70 20 76 33

CVR: 28689217

​Du kan sende en e-mail til os, ringe til os eller udfylde kontaktformularen nedenunder, og så vil vi ringe dig op hurtigst muligt.

Medarbejdere

Rikke_sort-hvid_600x500

Rikke Bagger-Nielsen
Direktør / Ejer

Email:
rikke@bagger-nielsen.dk

Thomas_900x800

Thomas Houmann
Teknisk salg (Robot) / Marketing

Email:
thomas@bagger-nielsen.dk

Ole_sort-hvid_600x500 (1)

Ole Bendix
Teknisk salg

Email:
ole@bagger-nielsen.dk

Erik_300x250

Erik Truelsen
Teknisk salg

Email:
erik@bagger-nielsen.dk

Per_900x800

Per Schultz
Teknisk salg

Email:
per@bagger-nielsen.dk

Flemming_300x250

Flemming Iversen
Lager

Email:
flemming@bagger-nielsen.dk

Mogens_900x800

Mogens Timm
Lager

Email:
mogens@bagger-nielsen.dk

Hanne 2022_ny

Hanne Bagger-Nielsen
Bogholderi / Ejer

Email:
hanne@bagger-nielsen.dk